Bebe Rexha dhe Eminem elektrizojnë skenën e “Coachellas”

0

Pjesë e këtij festivali me performanca kanë qenë edhe Rita Ora dhe Bebe Rexha, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja Bebe Rexha ka performuar dje para fansave të saj, bashkë me reperin e famshëm Eminem.

Në kanalin YouTube tashmë është publikuar performanca madhështore e tyre, ku elektrizuan gjithë skenën e “Coachella”.

Bebe Rexha këto ditë ka publikuar dy prej këngëve që do të jenë pjesë e albumit të saj “Expecations”, “Ferrari” dhe “2 Souls on fire”. /Lajmi.net/

Powered by WPeMatico

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »