Bayerni kërkon Di Marian

0

Bayern Munichu pas humbjes nga Barcelona dhe dështimit në fazën sulmuese po mendon transferimin e një futbollisti cilësor verën e ardhshme.

bayerni-k-euml-rkon-di-marian_hd

Sipas mediave në Gjermani futbollisti i Manchester United, Angel Di Maria është në listën e Bayernit, dhe gjasat janë të mëdha që ish-lojtari i Real Madridit të transferohet në Gjermani, sepse në formacionin e Luis Van Gaal shpesh nuk me ka gjetur veten dhe në disa ndeshje edhe përkundër aktivizimit nuk ka arritur të tregojë potencialin e tij.

Siç dihet verën e kaluar Di Maria u transferua në “Old Trafford” për një shumë prej 75 milionë euro.

Ai ka kontratë me Manchester United deri në vitin 2019.  /Telegrafi/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »