Bayerni jep Gotzen për Di Marian

0

Gazeta e famshme gjermane “Bild” ka paralajmëruar se këtë verë pritet të bëhet një shkëmbim i madh ndërmjet Manchester Unitedit dhe Bayern Munihut.

20150708120807993620

Gotze për Di Marian është oferta e fundit që mund të iu pëlqej të dy skuadrave të mëdha evropiane. Agjenti i Gotzes disa ditë më parë tha se Guardiola po e shkatërron lojtarin e tij dhe se kjo deklaratë mund ta shtyjë Pepin që ta largoi nga skuadra yllin gjerman.

Di Maria në anën tjetër mbetet objektiv kryesor i bavarezëve. Edhe United do ta pëlqente këtë shkëmbim pasi që Gotze është lojtar i ri në moshë dhe skuadrës i duhet një fantazist si ai.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »