Bayerni, dy lojtarë për Di Marian

0

Bayern Munichu raportohet se është duke menduar të ofrojë Thomas Mullerin dhe Arjen Robbenin për të transferuar Di Marian nga Manchester Unitedi.

bayerni-dy-lojtar-euml-p-euml-r-di-marian_hd

Argjentinasi dështoi të gjente formën e tij më të mirë në sezonin e parë, duke realizuar vetëm tri gola për Unitedin në Premier Ligë.

Përkundër formës së dobët, trajneri i Bayernit, Pep Guardiola, beson se Di Maria mund të shkëlqejë në Gjermani, transmeton Koha.net.

Daily Mail raporton se gjiganti gjerman ka ofruar dy yjet dhe para te Unitedin që ka shprehur interesim edhe për Bastian Schweinsteigerin.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »