Bashkësia Lokale e Tërrnocit organizon kotkej për bashkëatdhetarët e vet

0

Bashkësia Lokale e fshatit Tërnoc organizon koktej rasti për bashkëatdhetarët e vet që gjenden për pushime në vendlindjen e tyre.

Kokteji mbahet në Restorant “Breta Palace 1” të dielën më datë 30.07.2017 me fillim prej orës 10:00. Andaj, ftohen të gjithë bashkëatdhetarët që të marrin pjesë në këtë koktej, me ç’rast do të njoftohen për ngjarjet e fundit në fshat dhe planet për të ardhmen. Takimi me bashkëatdhetarët nga Tërnoci tashmë është bërë tradicional për vite me rradhë, dhe organizohet çdo vit të dielën e fundit të muajit Korrik.

Bashkësia Lokale Tërnoc

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »