Bashkëshortja e “Hetemit” me poza shumë joshëse
15:29 | 17 Maj 2018
Modelja  e njohur kosovare Dhurata Lipovica e cila me linjat trupore po vazhdon qe ti mahnit te gjithë, shkruan ORAinfo. 

Bukuroshja merr vëmendje të madhe sa herë që pozon para aparatit.

Edhe pse është nënë ajo gëzon linjat trupore shumë te bukura .

Ne rrjetin social Instagrma ka postuar një fotografi ku shihet e veshur me shumë shije.

Fustani me ngjyrë te bardh dhe te zezë, modeles ia shfaqe linjat bukur mirë.

Ndryshe modelja është e martuar me aktorin e njohur Finsik Ademi./ORAinfo/

 

Kejvina Kthella
S