Bashkatdhetarët financiojn mirmbajtëjen e rrugës Muhoc-Bilinic (Foto)

0

 

Bashkatdhetarët të cilët jetojn dhe punojn në mërgim kan financuar mirmbajtëjen e rrugës duke i mbuluar gropat dhe një pjesë të rrugës të pa asfaltuar me zhavor.

Sot banorët e Bilinicës në mënyrë vullnetare kan marrë pjesë në aktivitetin për rregullimin e rrugës e cila lidhë Muhocin me Bilinicën për të ju bërë më të lehtë edhe vetë bashkatdhetarëve të vizitojn vendlindjen e tyre me veturat e tyre, andaj me financimin e bashkatdhetarëve nga Bilinica është bërë edhe rregullimi i rrugës Muhoc-Bilinic./BujanociNet/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »