Barërat dhe participimi më lirë për 50%

0
Barërat dhe participimi më lirë për 50%

Në fillim të vitit të ardhshëm, barërat për tensionin e gjakut, zemrës, depresion, antibiotikë do të jenë me çmim më të ulët për 50%.

Fondi republikan për sigurim shëndetsor po pregadit ulje të çmimeve të barërave dhe zvoglim të participimit, por edhe të rris listën me barëra të reja, thuhet në njoftim të Fondit.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »