Barcelona me transferim të ‘çmendur’ nga gjiganti i Serie A

0

Barcelona nuk po iu beson aftësive të Gerard Piques.

Mbrojtësi spanjoll po është duke shkuar në perëndim të karrierës së tij, andaj efikasiteti i tij, është duke rënë.

Barcelona po kërkon një zëvendësues për Piquen, andaj e kërkon transferimin e mbrojtësit të Napolit, Kalidou Koulibaly, përcjell ORAinfo.

Skuadra katalonase do të përballet me Chelsean dhe Arsenalin pë shërbimet e senegalezit, mirëpo mund ta transferoj shumë lehtë atë./ORAinfo/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »