Barcelona me revolucion në skuadër, largohen 6 lojtarë
15:30 | 17 Maj 2018
Është zbuluar plani i Barcelonës për afatin e verës.

Klubi katalonas është duke planifikuar që të bëjë disa largime të lojtarëve, e që nuk do të jenë pak.

Barcelona po mendon që nga skuadra ta largon Paco Alcacer, por ai nuk është i vetmi, përcjell ORAinfo.

Nga skuadra do të largohen edhe Gerard Deulofeu, Aleix Vidal, Thomas Vermaelen, Digne dhe Denis Suarez, që nuk kanë vend në “Camp Nou”./ORAinfo/

Atalanta Kërçyku
S