Barca – Real, caktohet data e këtij derbi të madh

0

Është caktuar data e derbit më të madh të futbollit, ndërmjet Barcelonës dhe Real Madridit. Supersfida e Camp Nou, do të luhet me 22 mars, ditë e diel duke filluar nga ora 21:00.

fotoLajmi u konfirmua nga kryetari i Mediapro, Jaume Roures, i cili foli para mikrofonave të Rac1.

Ndeshja e parë në Santiago Bernabeu, i pati takuar Realit me rezultat 3:1, ndërsa duke parë rivalitetin e madh që edhe këtë edicion ekziston mes këtyre dy skuadrave, ku po këto të dyja do të thonë fjalën e fundit për titull, ndeshja e 22 marsit, pritet të dhurojë shumë emocione të veçanta, siç i dhuron vetëm El Classico./Indeksonline/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »