Baras në miqësoren e luksit ndërmjet Gjermanisë dhe Francës

0

Gjermania dhe Franca kanë barazuar 2:2 në miqësoren e zhvilluar në Koln.

Kombëtarja e Gjermanisë dhe ajo e Francës kanë barazuar 2:2 në miqësoren e luksit të zhvilluar në Rhein Energie Stadion.

Golat për Gjermaninë i shënuan Timo Werner dhe Stindl, ndërsa të dy golat për Francën i shënoi sulmuesi i Arsenalit, Alexandre Lacazette.

Të dy trajnerët në këtë ndeshje nuk luajtën me formacionet më të mira, pasi dëshironin t’i provonin disa lojtarë të rinj.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com