Baby G bën lëvizje provokuese dhe filmon të pasmet në pasqyrë

0
Këngëtarja është përdoruese e rregullt e rrjeteve sociale, ku tregon shumëçka nga jeta e saj private, shkruan lajmi.net.

Së fundi, këngëtarja ka postuar disa video në të cilat bënte lëvizje provokuese pranë pasqyrës.

E veshur me një kostum që i vizatonte çdo pjesë të trupit dhe me flokë kaçurrela, Baby G vuri në pah të pasmet bombastike.

Kujtojmë që projekti i fundit nga këngëtarja është “Mos u nal”, që u prit mirë nga fansat e saj. /Lajmi.net/

Powered by WPeMatico

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »