Babë e bir buzë vdekjes, konsumuan kërpudha helmuese

0

Babë e bir buzë vdekjes, konsumuan kërpudha helmuese

Babë e bir nga Prilepi i Maqedonisë po luftojnë me vdekjen pas konsumimit të kërpudhave helmuese.

Ata janë hospitalizuar dje në Klinikën e Toksikologjisë dhe mjekët po përpiqen t’u shpëtojnë jetën, njofton Zhurnal.

Gjendja e tyre paraqitet e rëndë edhe sot.

Nuk dihet ende lloji i kërpudhës që kanë konsumuar.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »