Babai me reflekse të mahnitshme, shpëtoi fëmijën të mos përplaset me kokë për dysheme (Video)

0

Në momentin që fëmija po binte nga shtrati dhe mund të përplaste keq kokën për dysheme, u kap nga babai me reflekse të mahnitshme.

Derisa po i vinte në gjumë të tre fëmijët, burri i paemëruar që nuk dihet se ku jeton, ktheu kokën për të kërkuar një batanije, transmeton Telegrafi.

Kjo mjaftoi që vogëlushi i shkathët, të ngjitet në rrethoja dhe të përpiqej për tu larguar.

“Ja pse i kanë rënë flokët”, ishte një prej komenteve të shumta, të videos që shumë shpejtë u bë virale. /Telegrafi/

The post Babai me reflekse të mahnitshme, shpëtoi fëmijën të mos përplaset me kokë për dysheme (Video) appeared first on Telegrafi.

Powered by WPeMatico

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »