Babai dhe djali mbesin varun në litar, poshtë tyre krokodili gjigant /VIDEO

0

Ata kishin shkuar të vizitonin një kopsht dhe aty gjindej një zipline për ti parë ata nga lartë, transmeton lajmi.net.

Mirëpo ata kishin ngecur në zipline për 25 minuta, ku kishin ardhur ekipi i shpëtimit për t’i liruar ata.

Ngjarja kishe ndodhur në Orlando, Florida. /Lajmi.net/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.
comments powered by Disqus
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »