Audicion; grupi teatral i të rinjëve ,,Bekim Fehmiu” në bashkëpunim me Shoqatën Kulturore ,,Dituria”

0

Audicion

Grupi teatral i të rinjëve ,, Bekim Fehmiu” në bashkëpunim me Shoqatën Kulturore ,,Dituria ” njofton nxënësit e shkollave fillore dhe të mesme se më datën 28.01.2017 nga ora 12:00 mbanë audicion në hapësirat e Shtëpisë së Kulturës në Bujanoc për shfaqjen ,,Mbreti gjumash” Të interesuarit të lajmrohen në numrat e telefonit: 063/8939775 dhe 062/365022 Mirësevini.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »