Atmosfera e dasmës së Afërdita Dreshaj nisi, çifti publikon çastet nga fotosesioni i parë
15:59 | 13 Qershor 2018
Vera ka ardhur dhe bashkë me të edhe dasmat e shumta VIP.

Një ndër to është edhe ajo e modeles dhe këngëtares së njohu shqiptare Afërdita Dreshaj me Jakub Kindl.

Me 29 qershor ata do ti japin fund beqarisë së tyre në Miami dhe do të jetë një ceremony me miqtë më të ngushtë të çiftit.

Por pas një feste beqarie të çmendur ka ardhur koha për disa foto përpara dasmës.

Ka qenë vetë çifti që në profilet e tyre përkatëse në Instagram kanë postuar disa çaste nga ky photoshooting.

 

Afërdita duket e mrekullueshme e veshur me një fustan të bardhë dhe ndërsa Jakob me këmishë dhe pantallona të zeza.

Ka nisur kështu atmosfera e dasmës së Afërditës e cila pritet të ketë një bujë të madhe në media.

Vildane Zeneli
S