Atë që nuk ia dha De Biasi, Taulant Xhaka e gjen në Zvicër (Facebook Status)

0

Taulant Xhaka ka qenë njëri nga më të përmendurit e mediave shqiptare pas mosmarrveshjeve me trajnerin e Kombëtares Shqiptare, Gianni De Biasi.

Mesfushori shqiptar luajti gjatë gjithë ndeshjes me Baselin dhe janë shumë afër titullit kampion.

Ai ka falenderuar shumë trajnerin e skuadrës dhe të gjithë tifozët e skuadrës së Baselit.

Ky është postimi i plotë i Taulantit:

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »