Asllani: “Ja kishe huq keq kryetar i komisionit”, replikon ndaj Amir Xhaferit

0

Drejtori dhe trajneri i Klubit të Karatesë “Besa” nga Bujanoci, Ramiz Asllani, përmes një postimi në profilin e tij në facebook, ka replikuar ndaj kryetarit të komisionit për vlerësimin e projekteve në fushën sportive, Amir Xhaferit, i cili sot ka publikuar kontratat e kompanis “EURO COMPUTER”, e cila ka në pronësi, Ramiz Asllani.

Trajneri Asllani në profilin e tij ka shkruar:

Per ty Amir Xhaferi,

Ja kishe huq keq “kryetar i komisionit”…….
po e shoh qe me shume u paske marre me Euro-Computersin se sa me KK”Besen”,,,arsyeja dihet per ata qe e kuptojne poziten e juaj ne pushtet….
Amir,nuk do te merrem me ty edhe shume edhe besom qe do e mbylli me ty kesaj here,veq desha me ta be me dije qe une biznesin tim e ndertova vet,pa ndihmen e pushtetit tuaj,Amir une shpi jam motiii Amir,ndersa dikend shpi e beri pushteti dhe politika.,,,Ate kontrate qe e ke be publike Amir,eshte kontrat legale Amirooooo,ju ka konvenu oferta qe ja kam bere per sherbimin e lartepermendur dhe e keni marre sherbimin,jo per hater Amiroo,,,,

mbetesh i pershendetur Amir ti dhe klika….

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »