Asgjë se pengon Xhesikën të pozojë e zhveshur…(Foto)

0

Është kthyer në modë tashmë pozimi me të brendshme, që në fakt është një reklamë që kushdo ia bën vetes ‘falas’.

Kështu ka bërë këtë herë edhe Xhesika Ndoji, këngëtarja e cila së fundmi ka postuar disa foto me të brendshme të zeza dhe sot rozë. Provokuese dhe tepër seksi duket Xhesika e veshur me të brendshme ngjyrë rozë. Edhe pse ajo është nënë e një vajze 5 vjeçe, asgjë se pengon Xhesikën të pozojë e zhveshur.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »