Asgjë nuk është e pamundur për Marina Vjollcën! (Foto)

0

Moderatorja bukuroshe Marina Vjollca ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën shfaqet e veshur sportive dhe në formë mjaft të mirë fizike.

Megjithatë ajo çfarë bie më tepër në sy është ajo çfarë ka shkruar Marina krahas fotos së publikuar: “Asgjë nuk është e pamundur”,-përfundon postimi i saj.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »