Artistët po zbukurojn Bujanocin me ngjyra (Foto)

0

Ndrrimi i pllakave të dëmtuara po krijon mundësi që gjatë zëvendsimit të tyre të bëhet këndi i lojërave për fëmijë.

Këndin e lojërave dhe ngjyrosjet tjera në Shesh, si nismë e artistes Leoneta Abdyli, po e mbështet Komuna e Bujanocit, Komuna e Bujanocit inkurajon të gjithë të rinjët tjerë që të japin kontributin e tyre në zbukurimin e qytetit./BujanociNet/

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »