Arta Nitaj josh me një pozë tjetër me bikini (Foto)
14:48 | 05 Shtator 2017

Modelja Arta Nitaj është e njohur te fansat e saj për linjat e pëlqyeshme trupore.

Bukuroshja, e cila u bë e njohur te publiku i gjerë pas pjesëmarrjes në hit-serinë komike, “O Sa Mirë”, është e vetëdijshme për fizikun e saj, prandaj me raste vë në pah atë që posedon. Këtë verë ka qenë në trend publikimi i fotografive, në të cilat yjet kanë publikuar me rrobalarjeje, ndërsa nga ky trend nuk është shmangur edhe Arta. Arta di të joshë me dukjen e saj (Instagram) Ajo kësaj radhe ka publikuar një imazh, ku shfaqet e shtrirë dhe mjaft atraktive. Rikujtojmë se Artën do ta shohim sërish në rolin e Xhesikës në episodet e reja të serialit “O Sa Mirë”.

Alba Hoxha