Error message

Notice: Trying to get property of non-object in ws_image_url() (line 14 of /home/websystem/domains/websystem.info/public_html/sites/all/modules/custom/ws_tools/ws_tools.module).
Arsenali po e transferon ish-yllin e Juventusit
15:29 | 16 Maj 2018

Arsenali kërkon që ta forcoj mesfushën për sezonin e ri.

Klubi londinez nuk është i kënaqur me Granit Xhakën dhe Jack Wilsherin, andaj kërkon që t’i zëvendësoj ata.

Arsenali dëshiron që në verë ta transferoj mesfushorin e Southamptonit, Mario Lemina, përcjell ORAinfo.

Ish-mesfushori i Juventusit ka bërë 29 paraqitje në këtë edicion, andaj forma e tij e mirë, ka bërë që skuadra londineze të tentoj transferimin e tij./ORAinfo/

Edlira Rukaj
S