Arsenali bën ofertë për lojtarin e Juves

0

Arsenali kanë shprehur interesim për talentin e Juventusit, Kingsley Coman, i cili nuk ka pasur hapësirë shumë të madhe tek gjiganti italian.

foto (3)

Gunners janë të gatshëm të paguajnë 10 milionë funtave që t’i sigurojnë shërbimet e anësorit francez.

Coman në sezonin e tij të parë ka bërë 14 paraqitje për zonjën e vjetër, dhe vlerësohet lartë nga skuadra e Juventusit, që vështirë se do ta lënë të lirë të largohet./Indeksonline/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »