Arrihet marrëveshja, pas Coutinhos edhe ky futbollist transferohet te Barcelona (Foto)

0

Barcelona ka bërë edhe një blerje tjetër pas transferimit të Coutinhos.

Sipas mediave spanjolle, blaugranët kanë arritur marrëveshje me talentin kolumbian, Yerry Mina.

24 vjeçari është pjesë e skuadrës braziliane Palmeiras dhe luan si qendërmbrojtës.

Ai do të arrijë në Spanjë gjatë ditës së sotme, ku do të caktohet orari i vizitave mjekësore dhe nënshkrimit të kontratës.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »