Arrestohet një shqiptar nga Lugina, i cili shkaktoj aksident në Kosovë
14:51 | 23 Nentor 2017
Policia e Kosovës e ka arrestuar të dyshuarin shqiptar shtetas i Serbisë lidhur me aksidentin e ndodhur në Bresalc më 20.11.2017 ku jetën e humbi një djalë nga Gjilani. Lidhur me rastin e ndodhur më 21.11.2017 është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar shtetas i Serbisë dhe i njëjti me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Alba Hoxha