Arrestohet një mashkull dhe një femër serbe për kalim ilegal të kufirit

0
Në fshatin Novosellë të Kamenicës raportohet se në pikën kufitare policia ka ndaluar veturën, të cilën e drejtonte i dyshuari mashkull shqiptar, shtetas i Serbisë, në veturë gjendeshin edhe dy të dyshuar, një femër dhe një mashkull serb, të cilëve u kishte skaduar afati i letërnjoftimeve njoftoj policia e Kosovës.
00_12_1421392495301141217
Të njëjtit janë arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

 

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »