Arrestohet M.V nga Bujanoci pasi ka ushtruar dhunë në familje

0

Dhuna

Me urdhër të zëvendës prokurorit të Prokurorisë Themelore Publike në Vranjë, gjykata mori vendimin për paraburgim për 48 orë për M. V. (1974) nga afërsia e Bujanocit dhe D. J. (1985) nga Vranja, për shkak të dyshimit të bazuar se kanë kryer veprën penale të dhunës në familje.

Dyshohet se M. V. kërcënoi të shoqen me thikë, ndërkohë që D. J. akuzohet se gruanë e pamartuar ka kërcnuar dhe ka sulmuar fizikisht./BujanociNet/

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »