Arrestohet hajduti dhe dileri i drogës nga Bujanoci

0

Policia me urdhër të prokuororisë në Vranjë ka mbajtur për 48 orë S.P (48) nga komuna e Bujanocit për shkak të dyshimit se ka kryer vepër penale për vjedhje të rënda dhe tentim të shitjes së drogave.

Siç njofton Ministria e punëve të brendëshme, S.P është arrestuar ditën e diel menjëherë pasi kishte thyer xhamat e një shtëpie të një familëje në fshatinTërrnoc të madh ku kishte tentuar ta plaçkis.

Tek ai janë gjetur tableta, supstanca psikoatkive dhe materie që sypozohet se është metadon.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »