Arrestohën dy të qytetar nga Bujanoci, për shkak të drogës heroinë

0
Foto: ilustrim

Foto: ilustrim

Pjestët e policisë së Vranjës me urdhër të ndihmës prokurorit të qytetit të Vranjës kanë mbajtur për 48 orë J.A (48) nga komuna e Bujanocit për shkak të dyshimit se ka kryer vepër penale për prodhim dhe shitje tëb drogave dhe S.I (1977) po ashtu nga komuna e Bujanocit, njofton policia.

Dyshohet se J.A me 11 prill të këtij viti në Bujanoc i ka shitur drogë S.A.

Gjithashtu dyshohet se J.A i ka shitur po ashtu edhe një mashkulli 37 vjeçari nga Bujanoci.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »