Arrestime në Kufcë e Ranillug

0
Foto ilustrim policia

Foto ilustrim policia

Policia e Kosovës në dy raste të ndara ka arrestuar një shqiptar në Kufcë dhe një serb në Bozhevc të Ranillugut.
Në fshatin Kufcë e Epërme, të Novobërdës në bazë të urdhëresës së lëshuar nga Gjykata Themelore në Gjilan, është arrestuar një mashkull shqiptar dhe i njëjti është dërguar në vuajtje të dënimit në burgun e Gjilanit.

Edhe në fshatin Bozhevc, të Ranillugut në bazë të dy urdhëresave të lëshuara nga gjykata është arrestuar një mashkull serb dhe i njëjti është dërguar në vuajtje dënimi në burgun e Gjilanit njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

 

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »