Armina Mevlani foto nga pushimet, por ndjekësit nuk e falin për këtë detaj (Foto)

0

armina1

Blogerja e njohur, Armina Mevlani është vënë në qendër të kritikave nga ndjekësit e saj në rrjetet sociale, edhe në foto që poston mundohet të jetë shumë në formë.

Kësaj here ka menduar të qëndrojë te pantallonat e bardha dhe një bluzë të shkurtër, ku duken qartë edhe rrobat e banjës poshtë tyre. Mirëpo ndjekësit s’të falin, sidomos kur bëhet fjalë për një vajzë me stil, si Armina. ‘’Herën tjetër hekurosi rrobat se le nam’’, i shkruajnë publikisht Arminës, e cila duket se kohën e ka të zënë duke shijuar pushimet dhe jo duke kthyer përgjigje komentuesve.

armina2

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »