Arifi takon shefin e OSBE-së në Bujanoc Giacomo Bosisio

0

Të martën në zyrën e OSBE-së në Bujanoc është zhvilluar takimi në mes të kryetarit të PD-së Nagip Arifi dhe shefit të OSBE-së në Bujanoc Giacomo Bosisio.

Temë diskutimi ishte situata e përgjithshme politike në Luginë të Preshevës, me theks të veçant në komunën e Bujanocit./BujanociNet/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »