Ariana vishet me fustan të bardhë, rri në krahë të burrit të saj si mbretreshë
15:29 | 16 Maj 2018
Ermal dhe Ariana fejzullahu janë çifti i cili për stilin e tyre çdo herë komentohet shumë, shkruan ORAvip. 

Po thuajse në çdo imazh që sjellin dyshja simpatike pëlqehen shumë.

Në rrjetin social Instagram Ermali ka publikuar një fotografi ku shihet përkrah bashkëshortes, dhe shfaqja e tyre i le me gojë të hapur të gjithë.

Çifti shihen shumë elegant pran njeri tjetrit.

Ndryshe dyshja kanë tre fëmije./ORAvip/

Kejvina Kthella
S