Ariana vishet me fustan të bardhë, rri në krahë të burrit të saj si mbretreshë

0

Ermal dhe Ariana fejzullahu janë çifti i cili për stilin e tyre çdo herë komentohet shumë, shkruan ORAvip. 

Po thuajse në çdo imazh që sjellin dyshja simpatike pëlqehen shumë.

Në rrjetin social Instagram Ermali ka publikuar një fotografi ku shihet përkrah bashkëshortes, dhe shfaqja e tyre i le me gojë të hapur të gjithë.

Çifti shihen shumë elegant pran njeri tjetrit.

Ndryshe dyshja kanë tre fëmije./ORAvip/

Shpërndaje në rrjetet sociale.
comments powered by Disqus
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »