Arda Turan të premtën prezantohet te skuadra e re!

0

Superylli turk, Arda Turan këtë të premte do të prezentohet te skuadra e tij e re. Lojtari në largim i Atletico Madrid pak ditë më parë e konfirmoi largimin e tij nga La Liga dhe Atletico duke kërkuar një aventurë të re.

foto

Arda Turan pritet të luaj në Premierligën Angleze. Agjenti i tij, Ahmet Bulut po qëndron në Angli ku është duke diskutuar me tri skuadra, Chelsean, Manchester Cityn dhe Manchester Unitedin.

Bisedimet pritet të përfundojnë me njëren nga skuadrat të enjëten, ndërsa të premten Arda do të niset në Angli ku do të zyrtarizohet te skuadra e re./Indeksonline/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »