Arbnori në kombëtare

0

Arbnor Fejzullahi nga Tërnoci i Bujanocit i cili luan për Partizanin, do të jetë i grumbulluar me ekipin kombetar në ndeshjen kunder Francës.

Arbnori

Trajneri i kuqezinjve e ka vëzhguar gjatë gjithë sezonit mbrojtesin dhe e ka bindur plotesisht për ta bërë pjesë e ekipit kombëtar. Në listën e lojtarëve për ndeshjen kunder Francës do jenë dhe 2 lojtarët të tjerë të Partizanit, Alban Hoxha dhe Amir Rrahmani./BujanociNet/

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com