Arbana Osmani prezanton vëllëzërit: Jam motra më me fat në botë (Foto)

0
Me anë të një fotografie të postuar në llogarinë e saj në Instagram, prezantuesja e famshme e televizionit Arbana Osmani ka prezantuar dy vëllezërit e saj, Patrikun dhe Sidritin.

“Motra më me fat në botë”. Kjo është dixhitura që i ka vendosur Arbana fotografisë me vëllezërit.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »