APN dega në Bujanoc; Uron të gjith muslimanët me rastin e festës së Bajramit

0
Kryetari i APN-së dega në Bujanoc, Arber Pajaziti

Kryetari i APN-së dega në Bujanoc, Arber Pajaziti

Me shpresën që ky Ramazan që kaloi të na ketë sjellë më shumë dashuri, mirëkuptim dhe tolerancë në mesin tonë, uroj me zemër për të gjithë: Zoti i pranoftë sakrificat dhe lujet tona gjatë këtij muaji e na bëftë njerëz më të mirë se një vit më parë.

Shëndet, dashuri, mirësi, paqë, tolerancë dhe ditë më të lumtura sjelltë për të gjithë ne!

Me fat!

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »