Anxhelina pa të brendshme në “Coachella”, por shikoni Albërien në foton e fundit

0

Këngëtarja tash e sa vite jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës bashkë me familjen e saj, shkruan lajmi.net.

Së fundi, në festivalin “Coachella” që mbahet në Los Angeles ishte e pranishme edhe vajza e Albëries, Anxhelina.

Paraqitja e saj në këtë festival ishte komentuar shumë, kjo ngase këngëtarja u shfaq e gjysmë e zhveshur, duke mos i lënë vend imagjinatës.

Por, edhe Albëria në fotografinë e fundit ka lënë të gjithë pa tekst, e veshur në fustan të bardhë tregonte format bombastike trupore. /Lajmi.net/

About last night

A post shared by Alberie Hadërgjonaj (@alberie_hadergjonaj) on

Powered by WPeMatico

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »