Anxhelina më e bukur se kurrë, çudit me pamjen e saj (Foto)

0

Anxhelina është vajza e Alberie Hadergjonaj dhe po komentohet shumë për pamjen e saj.

Së fundi ajo ka postuar një fotografi ku duket shumë seksi dhe e bukur në të bardha, shkruan Indeksonline.

Ajo po sfidon vetën edhe në këndim kurse ka filluar promovimin e saj edhe në emisionet në Shqipëri.

Ndryshe Anxhelina është vajza e dytë e Alberies.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »