Anxhelina më e bukur se kurrë, çudit me pamjen e saj (Foto)
14:51 | 18 Nentor 2017
Anxhelina është vajza e Alberie Hadergjonaj dhe po komentohet shumë për pamjen e saj. Së fundi ajo ka postuar një fotografi ku duket shumë seksi dhe e bukur në të bardha, shkruan Indeksonline. Ajo po sfidon vetën edhe në këndim kurse ka filluar promovimin e saj edhe në emisionet në Shqipëri. Ndryshe Anxhelina është vajza e dytë e Alberies.

Atalanta Kërçyku