Anjeza Branka krahason vetën me Jennifer Lopez (Foto)

0

Njëra ndër femrat më seksi shqiptare, është edhe këngëtarja nga Shqipëria, Anjeza Branka. Ajo asnjëherë nuk ka hezituar të shfaqet provokative në videkolipet dhe paraqitjet e saj skenike.

Anjeza BrankaNdonëse jo shumë aktive në botën e muzikës, artisja në fjalë është më se aktive kur bëhet fjala tek rrjetet e saj sociale, transmeton Tribuna.

Anjeza po synon kështu të bëj boom në llogarinë Instagram, ngase çdo ditë poston fotografi ku ajo josh fansat e saj. E së fundmi kjo këngëtare përmes një fotografie, ka krahasuar vetën me yllin botëror, Jennifer Lopez. Nuk e dimë se cila është e përbashkëta e këtyre dy artisteve, sidoqoftë këngëtarja shqiptare, po arrin të jetë në qendër të vëmendjes./Gazeta Tribuna/

anjeza vs jennifer

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »