Anija fantazmë, ridel në det pas mbytjes dhe vazhdon rrugën

0

Kjo është anija fantazme Ruse, e cila lundron me vite rreth oqeanit Atlantik.

anija

Ajo quhet Lyubov Orlova.

Askush nuk ka arritur te shpjegoje sesi kjo anije ka dale serish ne siperfaqe pas mbytjes, e per me teper te beje itenerarin e sakte qe ishte destinuar te bente!

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »