Angela Martini digjet nga dielli (Foto)

0

Vera po vazhdon për bukuroshen Angela Martini me pushime e festa luksoze.

Destinacioni i rradhës i saj dhe i të dashurit, Dragos Savulescu ka qenë Ibiza nga ku, shkodranja ka postuar fotografi.

Duket se qëndrimi i madh në diell i ka lënë pasoja Angelas e cila në një prej imazheve më të reja shfaqet e skuqur nga një ditë e nxehtë.

Më shumë kujdes për lëkurën, Angela! /Prive.al

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »