Angela Martini digjet nga dielli (Foto)
14:18 | 09 Gusht 2017

Vera po vazhdon për bukuroshen Angela Martini me pushime e festa luksoze.

Destinacioni i rradhës i saj dhe i të dashurit, Dragos Savulescu ka qenë Ibiza nga ku, shkodranja ka postuar fotografi. Duket se qëndrimi i madh në diell i ka lënë pasoja Angelas e cila në një prej imazheve më të reja shfaqet e skuqur nga një ditë e nxehtë. Më shumë kujdes për lëkurën, Angela! /Prive.al

Alesia Bami