Andrra me këtë fustan duket ‘përrallore’ (Foto)

0

Bashkëshortja e këngëtarit, Sinan Hoxha po tregohet tejet aktive edhe në rrjetet sociale.

Andrra e bukur dhe me shumë stil duket edhe në pozën e radhës.

Ajo mban veshur një fustan të gjatë i cili e bënë të duket për bukuri!

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »