Andrra ka probleme me peshën e dobët, ja çka hanë

0

E ndryshe nga të tjerët, Andrra po punon në shtim peshe.

Shumica e fytyrave publike e kanë problem peshën e tepërt, po kjo nuk përbën problem për Andrrën e Sinanit, përcjell ORAinfo.

Ajo nuk i kursen ushqimet kalorike pa e pasur brengë se do t’i vendos kilogramet e tepërt.

Andrra ka publikuar një tavolinë të mbushur me ushqime të servuara për atë dhe Sinanin.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »