Ancelotti, mes dashurisë dhe milionave

0

Pas eliminimit nga Liga e Kampionëve dhe pothuajse të sigurt e ka përfundimin e sezonit pa asnjë trofe, e ardhmja e Carlo Ancelottit të Reali, është vënë në pikëpyetje.

foto (2)

Italiani, spekulohet se mund ta lërë skuadrën madriliane, pas qëndrimit prej dy sezoneve.

Manchester City thuhet se është ndër skuadrat e para që është e gatshme t’ia besojë drejtimin skuadrës kampionit aktual evropian, ndërsa në anën tjetër, mediat italiane, zbulojnë se Milani, do të tentojë të rikthej Carlo Ancelottin në San Siro, që u largua nga kjo skuadër, para gjashtë sezoneve./Indeksonline/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »