Ambasadori Delawie ia ‘zë derën’ Isa Mustafës

0

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Greg Delawie është parë të ketë hyrë në shtëpinë e ish-kryeministrit Isa Mustafa.

Klan Kosova ka qenë në vendin e ngjarjes ku dhe ka siguruar fotografitë e momentit kur Ambasadori Delawie hyn në ambientet e shtëpisë.

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »