Alvarez i fut në telashe Interin dhe Sunderlandin

0

Ricky Alvarez
Ricky Alvarez i ka vënë në telashe Interin dhe Sunderlandin. Argjentinasi, verën e kaluar, kaloi në Premierligë, në formë huazimi, me obligim blerje në fund të sezonit, nëse Macet e Zeza, mbijetojnë në elitën e futbollit anglez.

Por, skuadra angleze, pasi siguroi mbijetesën, po refuzon të pagoi shumë prej 10 milionë euro për Alvarez, duke shtuar se nuk kanë bërë një marrëveshje të tillë me Interin./Indeksonline/

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »